Arama

                        

'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin projesi kapsamında hayırsever desteğiyle 150 engelliye akülü araç hediye edildi.

28/11/2023 15:26 | Son Güncelleme : 16/07/2024 12:37 | Okunma Sayısı : 100 | Super Admin


'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'yle engellilerin yüzü güldü

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’nün 2017 yılında uygulamaya koyduğu ve geleneksel hale getirdiği 'Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi'nin 5. Etabı 23 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşti.

Benzer organizasyonlarda toplamda 1300 den fazla akülü araç hediye eden Ceha Büro Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş insanı Çetin Şen'in iş birliğinde kura ile belirlenen engelli vatandaşlara emniyet destekli 150 akülü araç hediye edildi.

"Engelli vatandaşlarımız kendilerini daha özgür hissedecek"

Akülü araç dağıtım programında konuşan Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, şunları söyledi:

Engelli vatandaşlarımızın kendilerini daha özgür hissetmelerini sağlamak, sosyal hayat içerisindeki varlıklarına katkı sağlayabilmek adına bu yılki projemizi 150 akülü araç ile destekliyoruz.

6 yılda toplam 714 araç hediye edildi

İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, 2017 yılında uygulamaya konan proje kapsamında bugüne kadar 714 engelliye akülü araç dağıtıldığını söyledi.

"Engeller kalktıkça yüzler gülecek"

Karabörk, "Biz inanıyoruz ki engeller kalktıkça yüzler gülecek. Yüzleri güldüren, hayata değer katan herkese ve projemizden maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen hayırseverimize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzmir'in en Güzel Restoran ve Kafeleri.

İzmir'in en Güzel Restoran ve Kafeleri.

Restoranlar, kafeler ve oteller'e kadar nerede ne yemelisiniz sizlere bu imkanı sunarak aradığınız herşeyi sitemizde bulabileceksiniz.

7 ay önce
İzmir Kemeraltı

İzmir Kemeraltı

7 ay önce
Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Hakan Fidan'dan Brüksel'de diplomasi trafiği!

Bakan Hakan Fidan, Brüksel'de bugün yapılacak olan NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı öncesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ve ABD Dışişleri Bakanı Blinken ile bir araya geldi.

7 ay önce
Yorumlar