Arama

                        

İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı

İstanbul Boğazı'nda olumsuz hava koşulları nedeniyle gemi trafiğinin askıya alındığı açıklandı.

28/11/2023 15:24 | Son Güncelleme : 16/07/2024 13:34 | Okunma Sayısı : 75 | Super Admin


İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İstanbul Boğazı'nda gemi trafiğinin saat 17.50 itibarıyla olumsuz hava koşulları nedeniyle çift yönlü ve geçici olarak askıya alındığı belirtildi.

Açıklamada, "İstanbul Boğazı'nda, saat 17.50 itibarıyla olumsuz hava koşulları nedeniyle gemi trafiği çift yönlü ve geçici olarak askıya alınmıştır. Seyir güvenliğinin sağlanması amacıyla, olumsuz hava koşullarının düzelmesi beklenmektedir." denildi.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Boğazı'nda gemi trafiğinin askıya alınması, deniz ulaşımında aksamalara neden oldu.

Valilikten de açıklama geldi

Öte yandan, İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İstanbul Boğazı'nda kuvvetli rüzgar ve dalga nedeniyle gemi trafiği saat 17.50 itibarıyla çift yönlü askıya alınmıştır. Seyir güvenliğinin sağlanması amacıyla, olumsuz hava koşullarının düzelmesi beklenmektedir." ifadelerine yer verildi.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Fernando Muslera: Kariyerimle gurur duyuyorum

Fernando Muslera: Kariyerimle gurur duyuyorum

Galatasaray'ın simge isimlerinden biri olan Fernando Muslera, Manchester United maçı öncesinde konuştu. Uruguaylı eldiven, "Kariyerimle gurur duyuyorum" dedi.

7 ay önce
EĞİTİM KURUMLARI

EĞİTİM KURUMLARI

İzmir'de eğitim kurumlarımız

2 ay önce
Güzel İzmir'e Hoşgeldiniz.

Güzel İzmir'e Hoşgeldiniz.

Ülkemizin cennet köşelerinden biri olan, İZMİR için çıktığımız bu yolculukta sizlere İZMİR'e dair aradığınız herşeye ulaşabilmeyi hedefledik.

2 ay önce
Yorumlar